Kusursuz cildi olan kadınların 4 sırrı…

Kusursuz cildi olan kadınların 4 sırrı…

Kusursuz cilde sahip kadınların sırlarını öğrenmek ister misin?

Bazı özellikler bazı insalara doğuştan gelir. Matematik yeteneği, girişkenlik, müzik kabiliyeti, ve bizim en çok ilgi alanımıza giren,
mükemmel ciltlerKusursuz cildi olan kadınların 4 sırrı... Ancak her ne kadar ‘seçilmiş bir kaç kişi’ doğuştan kusursuz tene sahip olsalar da, bakımla cilt güzelliğini geri kazanmak mümkün. Peki kusursuz cilde sahip kadınların sırlarını öğrenmek ister misin?

1: Doğru şekilde beslenKusursuz cildi olan kadınların 4 sırrı...

Yediğin gıdaların cildini etkileyebileceğini eminizki zaten biliyordun. Peki içeceklerin de aynı şekilde etkili olabileceğini duymuş muydun? Ağır alkol alımı, cildinin nem oranını azaltarak olduğundan daha yaşlı görünmene neden olur. Sıvılardan bahsetmişken, mutlu bir cilt için bolca su tüketmeyi de unutmamalısın.

2: Uyku düzenine özen gösterKusursuz cildi olan kadınların 4 sırrı...

Güzellik uykusundan söz açmışken
, uykunun yalnızca iyi cilt görünümü için gerekliliğinden söz etmiyoruz. Bunun arkasında bilim var. Uyku yalnızca cildini değil, zihnini ve bedenini yeniler.m Yeterince uyku aldığında, kendine daha çok bakmış olacaksın. Cilt bakım rutinine de zaman kalacak!

3: Cilt bakım rutinine sadık kalKusursuz cildi olan kadınların 4 sırrı...

İnternette cilt bakım rutininizin nasıl olması gerektiğini anlatan bir sürü bilgi var. Üstelik, yüzünü düzenli yıkayıp nemlendirmen gerektiğini de zaten biliyorsun. Ancak cilt bakım rutinin için doğru ürünleri mi seçiyorsun? Hangi kremi ne zaman kullanacağını bilmek biraz kafa karıştırıcı olabilir ama aslında son derece basit. İyi bir serum ise cilt ihtiyaçlarının tümüne cevap verecek.

4: Güneşten korunKusursuz cildi olan kadınların 4 sırrı...

SPF’in önemini biliyorsundur. Cildin kışın dahi hatta kapalı alanlarda bile güneşin zararlı ışınlarından etkilenip yaşlanma belirtileri gösterebilir. Makyajına SPF etkili bir
BB krem
ekleyerek, hem güneşin etkilerinden koru, hem de nemlendir. Göz çevresindeki hassas deriyi korumak için güneş gözlüğü kullanmaktan da çekinme.

İlgili Konular

admin

Küçük şeylere takarım olaycıyım.. • Benle oyun oynanmaz mızıkçıyım.. • Herzaman ilk ve son sözü ben söylerim.. • Hayat zordur bilirim ama bende kolay biri değilim.. • Benim için mantık herşeyden önemlidir gerisi hoştur ama boştur.. • Adımlarımda 'kim ne der' diye düşünmem.. • Basit kişilerle polemiğe girmem.. • Bazi yanlışları asla affetmem.. • Tutkularım vardır vazgeçmem.. • Bazen cok severim ama söylemem... Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikteyim...

Comments are closed