Seks oyunları…

Seks oyunları…

Cinsel yaşamın rutinleşmesi ya da eskisi kadar heyecan vermemesi çağımızın en büyük korkularından biri. Cinsel hayatınızı renklendirecek seks oyunları…

Seks oyunları...Seks hayatınız aslında ilişkinizin bir yansıması. Bu yüzden yatakta işlerin rutinleşmesi ilişkinizin de rutinleştiğini gösterebilir.

Cinsel yaşamınıza farklı oyunlarla renk katmanız mümkün. Hatta yatağınızı bir oyun alanına çevirerek ilişkinizi tahmin ettiğinizden çok daha ateşli bir noktaya taşıyabilirsiniz.

İşte deneyebileceğiniz seks oyunları…

Fantezi kutusuSeks oyunları...

Partnerinize daha önce hiç bahsetmediğiniz beş fantezinizi ayrı ayrı kağıtlara yazın. Karıştırıp bir kutunun içine atın ve aynısını onun da yapmasını isteyin. İkiniz de hazırladığınız kutulardan sırayla birer tane seçerek fantezileriniz hakkında konuşmaya başlayın. Işıkları kapatıp, yatakta uzun süre en karanlık fantezilerinizden bahsetmeniz uygulanamaz olsalar dahi, cinsel isteğinizin artmasını sağlayacaklardır.

Strip pokerSeks oyunları...

Strip poker oyununu daha önce duyduysanız, bu oyun sadece onun çok daha seksi bir versiyonu diyebiliriz. Bu sefer pokeri kartlar yerine birbirinize kişisel sorular sorarak oynuyorsunuz. Partnerinize kendiniz hakkında bir sorun, eğer soruya yanlış cevap verirse kıyafetinden bir parçayı çıkarması gerekiyor. Aynı şekilde o da size bir soru soruyor. Oyunu daha da seksi bir hale getirmek için yanlış cevap verdiğinizde birbirinizin kıyafetlerini yırtabilirsiniz.

Doğruluk mu cesaret mi?Seks oyunları...

Ortaokul ve lise yıllarından bildiğimiz doğruluk mu cesaret mi oyununu çok seksi bir hale getirmeniz mümkün. Ancak bu sefer oyundaki tek seçeneğiniz cesaret. Partnerinizle karşılıklı oturup, bir şişeyi çevirin ve şişenin ucu kime gelirse o diğerinden herhangi bir şey istesin, belki bir öpücük belki daha fazlası…

Eğer daha önce twister oynadıysanız, rakiplerinizle nasıl fiziksel olarak temas kurmanız gerektiğini ve birçok pozisyona girmek zorunda olduğunuzu da biliyor olmalısınız. Şimdi, bu oyunu partnerinizle ve çıplak bir şekilde oynadığınızı düşünün. Bu seksi oyunda onu tahrik ederek dikkatini dağıtabilir ve işleri biraz daha heyecanlı bir hale getirebilirsiniz.

Ayna aynaSeks oyunları...

Sadece eğlenmek için değil, partnerinizle birbirinizin vücudu ve nelerden hoşlandığı hakkında daha çok fikir edinebilmek için bu oyun oldukça iyi bir seçenek. Çıplak bir şekilde karşılıklı oturun ve partnerinizi öpmeye, ısırmaya ya da her ne istiyorsanız onu yapmaya başlayın. O, siz ne yaparsanız aynısını size yapmak zorunda. Böylece nelerden hoşlandığınızı ona açıkça söylemeden göstermeyi de başarabilirsiniz.

Bir adım ileri bir adım geriSeks oyunları...

Partneriniz için çok çekici olmasa da, sizin için oldukça eğlenceli bir oyun olabilir. Çıplak bir şekilde yatağa uzanın ve partnerinizin kapıda durmasını isteyin. Çeşitli sorularla sizi ne kadar iyi tanıdığını test edin ve doğru cevapladığı her soru için size doğru bir adım atmasına izin verin. Tabii yanlış her cevap için de bir adım geri gitmek zorunda. Yatağa ulaşmayı başardığında size hayatınızın en iyi sekslerinden birini yaşatacağından emin olabilirsiniz.

İlgili Konular