10 kilo verdiren 10 garantili yöntem…

Fazla kilolarınıza üzülmek yerine garantili yöntemlerle onlara savaş açıp sonsuza kadar kurtulmaya ne dersiniz? Evet, 10 kilo ve daha fazlasını verebilir ve herkes gibi siz de zayıflayabilirsiniz!

10 kilo verdiren 10 garantili yöntem...1- Aç kalmadan kilo verilir

Genellikle insanlar aç kalarak kilo vereceklerini düşünür hatta kahvaltı bile yapmaz. Sonrasında açlıktan elleri titrer, canı yanar, diyete son verir.

Bu kilo vermenin en imkansız yoludur zaten: İnsan aç kalarak kilo veremez. Siz hiç çamaşır makinesine deterjan koymadan kirlilerin yıkandığını gördünüz mü?

Yoksa, deposunda benzin olmayan bir arabanın çalıştığını? İşte, vücudunuz ve metabolizmanız da böyledir: Doğru yiyecekleri, yeterli miktarda verirseniz çalışır ve fazla kiloları üzerinden atar

2- Zencefilli suyla kilo verin10 kilo verdiren 10 garantili yöntem...

Geceden, ikişer dilim taze zencefil ve limonu 1 litre sıcak suyun içine koyup sabaha kadar bekletin. Ertesi gün, bardak bardak içip bitirin. Zencefilli suyu yapmayı unutmamak için telefonuna alarm kurun.

3- Acı biberli sirkeyi deneyin

Her sabah, bir tatlı kaşığı elma sirkesi ve bir çay kaşığı pulbiberi 1 su bardağı suyun içine karıştırıp kahvaltıdan sonra için. İstediğiniz kiloya inene kadar devam edin, metabolizmanız hızlanacaktır.

4- Her sabah ceviz suyu için10 kilo verdiren 10 garantili yöntem...

Aşırı iştahı kapatmak, kabızlığı gidermek, az yeyip kilo vermek için her sabah ceviz suyu için. Geceden bir su bardağı suya bir ceviz ekleyip sabaha kadar bekletin. Ertesi gün aç karna için, cevizleri yeyin.

5- Günde 30 dakika hareket edin

Metabolizmayı hızlandırıp 10 kilo vermenin en garantili yöntemi, her gün en az 30 dakika hareket etmektir. Ancak bu, sadece dışarıda yürüyüş anlamına gelmez. Dans edin, ip atlayın, bisiklet sürün, evin içinde koşun ama mutlaka 30 dakika hareket edin

6- Tarçınlı süt içerek yağ yakın10 kilo verdiren 10 garantili yöntem...

Tarçın, tatlı isteğini ve aşırı iştahı keser. Süt ise tokluk verip yağ yakar. Akşamüstü bir fincan, yatmadan 3 saat önce bir fincan olmak üzere günde iki kez tarçınlı süt içerseniz kesin kilo verirsiniz.

7- Her gün yağ yakıcı çay için

Yeşil çay, yağ yakıcı etkisi kanıtlanmış bitki çayıdır, kilo vermek istiyorsanız mutlaka içmelisiniz. Günde 3 fincan yeşil çay içmek hem ödem söktürür, hem metabolizmayı hızlandırır.

8- Haftada 3 kez bakliyat yeyin

Kuru fasulye, barbunya, börülce gibi bakliyatlar sağlıklı karbonhidrat içerir, hem tatlı isteğini keser hem yağ yakar. Ekmek yemekten kurtulmak istiyorsanız, bunları mutlaka yeyin. Haftada 3 kez bakliyatı sofranızda bulundurun.

9- Yağ yakıcı yiyeceklerle beslenin10 kilo verdiren 10 garantili yöntem...

Kilo vermek ancak doyarak ve yağ yakıcı yiyecekleri tüketerek mümkündür. Yoğurt, yumurta, dereotu, tavuk eti, yeşil mercimek, avokado, mantar gibi besinler hem tok tutar hem yağ yakımını hızlandırır, her öğünde bunlara yer verin.

10- Tere tohumunu balla karıştırın

1 tatlı kaşığı tere tohumunu 1 çay kaşığı balla karıştırıp 1 bardak suyla yuttuğunuzda, kilo vermek kolaylaşır. Bunu isterseniz, karnınızın çok acıktığı akşamüstü saatlerinde veya uyumadan birkaç saat önce yiyebilirsiniz.

İlgili Konular

admin

Küçük şeylere takarım olaycıyım.. • Benle oyun oynanmaz mızıkçıyım.. • Herzaman ilk ve son sözü ben söylerim.. • Hayat zordur bilirim ama bende kolay biri değilim.. • Benim için mantık herşeyden önemlidir gerisi hoştur ama boştur.. • Adımlarımda 'kim ne der' diye düşünmem.. • Basit kişilerle polemiğe girmem.. • Bazi yanlışları asla affetmem.. • Tutkularım vardır vazgeçmem.. • Bazen cok severim ama söylemem... Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikteyim...

Comments are closed