Kadınlar buna bayılıyor!

Kadınlar buna bayılıyor!

İç çamaşırı seçerken hem rahat hem seksi görünmek istiyoruz. İşte bunun için her kadının dolabında bulunması gereken 13 sutyen modelinizi sizin için bir araya getirdik…

Dolgulu sutyenKadınlar buna bayılıyor!

Dolgulu sutyenler, minik göğüslü kadınlar için vazgeçilmez bir sutyen modelidir. Göğüsleri hafif büyük gösteren bu sutyenler rahatlıklarıyla da öne çıkıyor.

Straplez sutyen

Straplez sutyenler, yaz aylarının vazgeçilmezlerinden diyebiliriz. Bu sutyenler, askısız ya da düşük omuzlu elbise-bluzlarla rahatlıkla giyilebiliyor.

Push-up sutyen

Push-up sutyenler, göğüsleri yukarı doğru kaldırarak olduğundan bir ya da iki kup daha iri görünmelerini sağlıyor.

U şeklindeki sutyenler

Göğüs kısmı u şeklindeki bu modele göğüs dekolteli kıyafetler için adeta bir kurtarıcı diyebiliriz. Göğüsleri alttan destekleyerek güzel gösteren bu sutyenler, dikişsiz özellikleri ile de her kumaşla rahatça giyinilebiliyor.

Kopçaları yer değiştiren sutyenler

Kopça kısımları çıkan, yer değiştiren ve farklı şekillerde takılabilen bu sutyen modeli, her kıyafetle giyilebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Bu sutyenleri, ister straplez bir bluzla isterseniz de bir gece elbisesinin içine rahatlıkla giyebilirsiniz.

Sporcu sutyeni

Egzersiz yaparken göğüsleri sıkı tutan ve destekleyen sporcu sutyenleri her kadının dolabında olması gereken türden. Hem rahat hem de oldukça kullanışlılar!

Toparlayıcı sutyen

Toparlayıcı sutyenler, büyük göğüslü kadınlar için vazgeçilmez bir modeldir. Göğüsleri olduğundan 1-2 kup daha küçük gösteren bu sutyenler, büyük göğüslü kadınların istedikleri kıyafetleri rahatça giymelerine olanak sağlıyor.

Bandaj sutyen

Bandaj sutyenler, straplez olan modellerle aynı görevi görseler de daha zarif duruşlarıyla her kadının dolabına girmeyi başarıyor. Ayrıca koltuk altı geniş kesimli tişörtlerini içine giyildiğinde oldukça şık duruyor.

Soft cup sutyenler

Soft cup sutyenler, rahatlıkları nedenyile tercih eden modellerden biri. Dikiş izi ve tel desteği olmayan bu sutyenler genellikle uyurken tercih ediliyor.

Tişört sutyeni

Belki de en sık giyilen modellerden biri tişört sutyenleri. Her kadının dolabında en az iki tane bulunan bu sutyenler adından da anlaşılacağı gibi ince tişörtler ve gömleklerle giyildiğinde iz yapmıyor. Vücuda oturan ve sıkı duran bu sutyenler, kıyafetinizin üzerinden belli olmuyor ve kusursuz gözüküyor.

Emzirme sutyeni

Emzirme sutyenleri her yeni annenin sahip olması gereken modelden biri. Bu sutyen sayesinde bebeğinizi emzirirken sutyeninizi çıkarmanıza gerek kalmıyor. Emzirme esnasında yalnızca göğüs bölgenizi açmanız yeterli oluyor.

Silikon sutyen

Silikon sutyenler, içindeki yapışkan sayesinde göğsünüze yapışıyor ve göğüslerinizi hafifçe yukarı kaldırıyor. Sırtı açık elbiselerle rahatlıkla giyilen bu sutyenlerin sıcak havalarda terleme yapması gibi küçük bir dez avantaıjı da olabiliyor.

Yüzücü sutyeni

Rahat modellerden biri de yüzücü sutyenleri. Özellikle yüzücü model atlet ve bluzlarla birlikte rahatlıkla giyilen bu sutyenler, göğüsleri de destekliyor.

İlgili Konular